Dj Jedynak
Profesjonalny DJ na wesele!
Oprawa muzyczna imprez tanecznych i okolicznościowych wraz z video-filmowaniem 4K!
Były nauczyciel muzyki, ponad 800 zagranych i sfilmowanych wesel.
Minimum 30 % muzyki na żywo!
Wokal, instrumenty klawiszowe, sax, tenor - zapraszam!

Cześć, z tej strony Dj Jedynak – zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez tanecznych i okolicznościowych a w szczególności wesel. Świadczę usługi jako Dj oraz Dj wodzirej. Posiadam wykształcenie muzyczne (dyplom magisterski).

Wieloletnie doświadczenie (od 1990r.) pozwala mi wczuć się w gusta gości dzięki czemu umiejętnie porywam ludzi do tańca. W imprezach uczestniczy również moja urocza żona Beata (wokal + video-filmowanie 4K). Z chęcią realizuję propozycję członków zabawy. Wysłucham waszych oczekiwań, doradzę i uczynię Wasze Wesele lub zabawę okolicznościową jednym z najpiękniejszych wspomnień w waszym życiu.

Dziś jesteśmy rodzinnie w stanie obsłużyć każdą imprezę pod względem muzyki tanecznej, video-filmowania, fotografii wraz z dorosłymi synami Dawidem i Marcinem i ich partnerkami życia.

Co zyskacie?
Wybierając nas będziecie mieli profesjonalną pamiątkę po reportaż foto, video, dron włącznie.
Dla wymagających proponujemy ujęcia z dwóch kamer, fotografie, drona - obsługujemy to w kilka osób.

Możesz skorzystać z części naszych usług ale pamiętaj, że decydując się na pełen pakiet koszt usługi będzie w niższej cenie!

Podsumowując, firmę Jedynak – to nie tylko ubezpieczenia, oprawa muzyczna, video-filmowanie 4K to również wartości rodzinne widoczne w drugim pokoleniu rodziny Piaseckich.

Kontakt
Zapraszam do wspólnej zabawy!

Firma „JEDYNAK”

Ryszard Piasecki

Ul. Tysiąclecia 86
Tel. 602 1999 83
NIP : 876-112-36-48
REGON: 870141497